Lekarz dentysta - Gdańsk

Stomatolog (Specjalizacja nie wymagana)
Pomorskie , Gdańsk    Wygasa: 20/11/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

Medyczna Agencja Pracy Medreg dla jednego ze swoich Klientów poszukuje lekarza dentystę do pracy w poradni stomatologicznej w Gdańsku - Zaspie.
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
LEKARZ DENTYSTA
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
- realizacja świadczeń medycznych w zakresie stomatologii
- prowadzenie dokumentacji medycznej
- współpraca z zespołem medycznym

Wymagania

- aktywne prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty
- lekarz stomatologii ogólnej lub bez specjalizacji
- umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:
- Ukończona specjalizacja

Profity

Nasz Klient może zaproponować:
- wizyty pacjentów abonamentowych, prywatnych i NFZ
- konkurencyjną stawkę
- elastyczną formę zatrudnienia – kontrakt, umowa zlecenie
- elastyczne godziny pracy dostosowane do możliwości zainteresowanych lekarzy
- pracę w innowacyjnej placówce, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu

Medyczna Agencja Pracy Medreg z siedzibą w Gdańsku nr KRAZ 19535

Lokalizacja na mapie