Lekarze różnych specjalizacji Francja

Lekarz (Specjalizacja nie wymagana)
Francja (Francja)    Wygasa: 01/10/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

Medyczna Agencja Pracy Medreg dla jednego ze swoich Klientów poszukuje lekarza (wszystkich specjalizacji w tym rezydentów) do pracy we Francji.

Szukamy lekarzy, w tym rezydentów zainteresowanych pracą we Francji.
Zapewniamy całość działań związanych z zatrudnieniem, kursem językowym, opieką indywidualnego konsultanta zarówno w Polsce jak i we Francji.

Oferujemy:
- Umowę na czas nieokreślony (lub prowadzenie działalności)
- Atrakcyjne wynagrodzenie: od 70 000 euro rocznie (w zależności od formy zatrudnienia i miejsca)
- Elastyczny system zatrudnienia (praca od poniedziałku do piątku, możliwość pracy na niepełny etat)
- Możliwość pracy w przyjaznej atmosferze w prężnie rozwijającym się, ośrodku zatrudniającym 80 pracowników, stabilnej pozycji rynkowej, w którym pracuje już personel medyczny z Polski
- Wsparcie w procesie rejestracyjnym oraz załatwieniu procedur administracyjnych przed i po przyjeździe do Francji

Wymagania

- Dyplom ukończenia uczelni medycznej uznany w Unii Europejskiej
- Aktualne prawo wykonywania zawodu, umożliwiające zapis do Krajowej Izby Lekarskiej we Francji
- Mile widziana specjalizacja / lub w trakcie: choroby wewnętrzne lub medycyna rodzinna

Profity

- Premia przy zatrudnieniu/przeprowadzce 3 000 euro (dodatek relokacyjny)
- Pomoc w nauce języka francuskiego: intensywny kurs językowy w Polsce (też online) oraz we Francji, opłacony przez pracodawcę: nauka języka ogólnego i medycznego, przygotowanie do egzaminu językowego i innych egzaminu zawodowych
- Możliwość zapewnienia obecności tłumacza podczas pierwszych miesięcy pracy
- Pomoc w integracji bliskich we Francji (praca, szkoła, zakwaterowanie)
- Ubezpieczenie zdrowotne i profesjonalne
- Samochód firmowy do dyspozycji na czas wykonywania obowiązków zawodowych

Lokalizacja na mapie