Gastroenterolog - prywatna klinika we Francji

Lekarz (Gastroenterologia)
Vichy (Francja)    Wygasa: 20/11/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

Szukamy lekarzy specjalistów gastroenterologii zainteresowanych pracą w Prywatnej Klinice we Francji.
Zapewniamy całość działań związanych z zatrudnieniem, kursem językowym, opieką indywidualnego konsultanta zarówno w Polsce jak i we Francji.

Istnieje możliwość dokonania wizji lokalnej przed podjęciem pracy.

Wymagania

Wymagania
- Dyplom ukończenia uczelni medycznej uznany w Unii Europejskiej
- Aktualne prawo wykonywania zawodu, umożliwiające zapis do Krajowej Izby Lekarskiej we Francji
- Ukończona specjalizacja z gastroenterologii

Profity

Kontrakt na czas nieokreślony
Podpisanie umowy bezpośrednio z francuskim pracodawcą
Konsultację oraz badania endoskopowe
Praca od poniedziałku do piątku (maksymalnie 42h tygodniowo, bez dyżurów)
Współpraca z zespołem medycznym (chirurg, geriatra, onkolog, anestezjolog)
Wsparcie w procesie rejestracyjnym oraz załatwieniu procedur administracyjnych
Pomoc w nauce języka francuskiego: intensywny kurs językowy w Polsce (też online) oraz we Francji, opłacony przez pracodawcę
Możliwość zapewnienia obecności tłumacza podczas pierwszych miesięcy pracy
Pomoc w integracji bliskich we Francji (praca, szkoła, zakwaterowanie)

Medyczna Agencja Pracy Medreg z siedzibą w Gdańsku nr KRAZ 19535

Lokalizacja na mapie